Здійснюючи стратегічний крок на зростаючому ринку пребіотичних газованих напоїв із Simply Pop , Coca-Cola використовує свій відомий бренд Simply, щоб звернути увагу на молодих споживачів, які піклуються про своє здоров’я. У новій лінійці напоїв представлено п’ять фруктових смаків, що містять 6 грамів пребіотичної клітковини, а також вітамін С і цинк, а також 25-30% фруктового соку з концентрату та без доданого цукру.
Напої, представлені в лютому 2025 року, будуть розфасовані в тонкі банки об’ємом 12 унцій і спочатку будуть випущені в окремих регіонах, а протягом 2025 року планується розширення географії продаж. Доступні смаки включають полуницю, ананас, манго, фруктовий пунш, лайм і цитрусовий пунш – усі знайомі варіанти з існуючого портфоліо Simply. Coca-Cola розробила Simply Pop протягом року тестування серед споживачів, особливо орієнтуючись на споживачів Gen Z і Millennial, які зацікавлені в користі для здоров’я кишківника, але шукають посеред надійних брендів у сфері пребіотичних газованих напоїв.
Джерело https://app.trendwatching.com/ (https://app.trendwatching.com/innovations/coca-cola-enters-prebiotic-soda-category-with-simply-pop)
* пребіотики — це неперетравлювані компоненти їжі, які вибірково стимулюють ріст і активність захисної мікрофлори кишківника людини. Вони поліпшують здоров’я кишківника шляхом підтримки корисних бактерій, таких як біфідобактерії та лактобацили.
Основні властивості пребіотиків
Джерело для мікрофлори: Пребіотики служать їжею для корисної кишкової мікрофлори, сприяючи її зростанню та активності.
Неперетравлюваність: Пребіотики не всмоктуються в верхніх відділах шлунково-кишкового тракту і потрапляють у товстий кишківник, де їх розщеплюють корисні бактерії.
Корисні метаболіти: Під час розщеплення пребіотиків утворюються коротколанцюгові жирні кислоти (наприклад, масляна кислота), які забезпечують енергією клітини товстої кишки і мають інші корисні властивості.
**Pop Слабоалкогольні напої (алкопоп). Це лікеро-горілчані напої міцністю від 1,2% до 8,5%, часто популярні серед молоді, іноді їх називають “алкопоп” (поєднання слів «алкоголь» та «поп») через їхню популярність.
Останні коментарі