067-547-50-57 tatfood@ukr.net

Японський гігант випустив ложку, що б’є електрострумом. Так їжа стає солонішою⚡️
Японський харчовий гігант Kirin оголосив про випуск нової «електричної ложки», яка підсилює солоність їжі завдяки дії електричного струму на язик.

За словами співрозробників продукту, ложка працює, використовуючи струм для збільшення кількості натрію, який контактує з язиком, що своєю чергою підсилює сприйняття солоності їжі.

Ложка, яка підсилює смак, може здатися дивним задумом, але не можна сказати, що це цілковита несподіванка. Вчені вже давно знають, що застосування електричного струму змінює наше сприйняття смаку.
Протягом останнього десятиліття японські дослідники весь час експериментували з використанням електричних та теплових зондів для стимуляції м’язів і обману людського мозку, змушуючи його вірити, що він відчуває смак їжі, якої насправді не було.

“Слабкий електричний струм проходить від кінчика ложки до їжі, щоб покращити смак страви, зокрема її солоність та смак умамі, – розповідають у компанії. – Ми вдосконалили технологію, щоб ложку можна було використовувати природно за обіднім столом, а також приділили увагу зручності використання та довговічності пристрою”.