067-547-50-57 tatfood@ukr.net

Здорове харчування та використання натуральних продуктів здобувають все більше популярності в сучасному суспільстві.
Якщо ви в пошуку натуральних інгредієнтів для вашого виробництва – Unitorg Company – ваш надійний постачальник екстрактів, ефірних олій, барвників та олеорезинів високої якості та натуральності. Продукція проходить сувору перевірку перед потраплянням до вас і має всі необхідні сертифікати, що підтверджують її безпеку та якість.

Компанія постійно розширює асортимент, додає нові позиції, які відповідають потребам і запитам широкого кола промислових споживачів!

В асортименті мають олеорезини, які є альтернативою сихим спеціям і ароматизаторам, що надають продукту смак і аромат. Мають понад 68 різновидів олеорезинів на складі. Пропонуємо натуральні барвники такі як куркумін, анато, кармін, шпинат, куркуму та інші. Постачають харчові ефірні олія для надання аромату продуктам. Понад 33 позицій ефірних олій. Всі товари у наявності, відвантаження від 1кг в день замовлення. Розробляють продукти під замовника, допрацьовують концентрацію, смак, аромат. Надають протоколи безпеки, сертифікати аналізу на партію, кошерний сертифікат та халяль.

Більше того, підтримка технологів і допомога у вивченні технологій використання сировини, готовність до співпраці і надання безкоштовних зразків продукції допоможуть впевнитись в якості товарів!

З Unitorg ви отримуєте 100% натуральну сировину. Природа дає людині найкраще! UNITORG постачає лише природне!

Дізнайтесь більше на сайті: https://unitorgcompany.com.ua/